Ισοπαλία για την Κ19 της Κηφισιάς κόντρα στον ΟΦΗ

Η Κ19 της Κηφισιάς αναδείχθηκε ισόπαλη (2-2) με την αντίστοιχη του ΟΦΗ το μεσημέρι του Σαββάτου 21 Οκτωβρίου, σε αγώνα για την 8η αγωνιστική της Super League Κ19. Οι παίκτες του Θωμά Μαυρουδή πήραν το προβάδισμα δύο φορές χάρη στα ισάριθμα γκολ του Φλώκου (στο 20′ και στο 45′), αλλά οι φιλοξενούμενοι απάντησαν σε αμφότερες περιπτώσεις. Πρώτα στο 25ο λεπτό του αγώνα και εν συνεχεία στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων της αναμέτρησης.

ΚΗΦΙΣΙΑ (Μαυρουδής): Ρόμπερτς, Νίνος (66′ Λαγός), Φίλος, Τετώρος, Κατσανεβάκης, Σκιαδαρέσης, Γιαματζίδης (66′ Παπατριανταφύλλου), Κωνσταντακόπουλος, Ζαχαριάδης (66′ Μπουμπουλλίμα), Φλώκος (85′ Δήμος), Ζώνιος (80′ Αραπίτσας).