Ισοπαλία για την Κ17 με τον Αστέρα Τρίπολης σε ένα απολαυστικό παιχνίδι

Η Κ17 της Κηφισιάς πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας στην εκτός έδρας μονομαχία με τον Αστέρα Τρίπολης (4-4). Η αναμέτρηση ήταν απολαυστική, με τους γηπεδούχους να προηγούνται με 3-0 στο ημίχρονο, αλλά τους παίκτες της Κηφισιάς να κάνουν εντυπωσιακή αντεπίθεση στο δεύτερο μέρος και να φτάνουν στην ισοφάριση με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά. Τον δρόμο προς τα αντίπαλα δίχτυα βρήκαν οι Παναγιώτης Τσικλής (57′ & 89′), Στέλιος Μανταίος (70′) Αλέξανδρος Χαραλαμπίδης (90′), ο οποίος ήταν κι ο παίκτης που διαμόρφωσε το αποτέλεσμα.

ΚΗΦΙΣΙΑ: Τρούμπας, Ζύγουρας (65′ Γαβριηλίδης), Τζώρτσος, Μποντίνης (46′ Μπεκίρι), Καμπάς, Αραβοσίτας, Βελετάκος (46′ Χαλίλι), Πανούτσος (65′ Μανταίος), Τσικλής, Χαραλαμπίδης, Τσιρδήμος (46′ Κουτσουπιάς).