Το Διοικητικό Συμβούλιο και όλα τα μέλη της ΠΑΕ Κηφισιά εκφράζουν τα ειλικρινή τους συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του Θαλή Τσιριμώκου για τον αδόκητο χαμό του.
Ο Θαλής Τσιριμώκος υπήρξε ένας σπουδαίος άνθρωπος του ποδοσφαίρου, μα πάνω απ όλα ένας εξαίρετος χαρακτήρας, που ξεχώριζε για την ευγένεια και το ήθος του.
Ο σύλλογός μας είχε την χαρά και την τύχη να συνεργαστεί μαζί του από το 1989 έως το 1991, σε μια διετία όπου η Κηφισιά συμμετείχε στο Πρωτάθλημα της Δ’ Εθνικής και πανηγύρισε την κατάκτηση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ το 1991.
Ο Θαλής Τσιριμώκος έχει αφήσει το αποτύπωμά του στην ιστορία της Κηφισιάς και γι αυτό θα μνημονεύεται εσαεί.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.
![](https://kifisiafc.gr/wp-content/uploads/2023/08/kifisia-90-1-1024x683.jpg)