Η Betsson Super League 2 διοργανώνει το Σάββατο 19 Μαρτίου την επιστημονική εκδήλωση με τίτλο “Κοινή Αθλητιατρική Ημερίδα EEXOT – SL2” που θα φιλοξενηθεί στις εγκαταστάσεις του Golf Γλυφάδας, στις 10:00 το πρωί.
Σε αυτή θα συμμετάσχουν ως ομιλητές κορυφαίοι αθλητικοί επιστήμονες της χώρας, αλλά και προπονητές. Μεταξύ αυτών κι ο προπονητής της Κηφισιάς, Δημήτρης Ελευθερόπουλος, ο οποίος θα αναφερθεί στο θέμα της διαχείρισης των τραυματισμών από την πλευρά του προπονητή.
![](https://kifisiafc.gr/wp-content/uploads/2023/08/prosklisi-1024x683.jpg)