Το πρόγραμμα στον 7ο Όμιλο

Το πρόγραμμα στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής 2020-21:

1η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Άρης Σκάλας – ΚΗΦΙΣΙΑ

Αγιος Ιερόθεος – Κορωνίδα Κοιλάδας

Ένωση Ερμιονίδας – Ερμής Μελιγούς

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Ρουφ – Παναρκαδικός

Ρεπό: Μολαϊκός

2η αγωνιστική

Μολαϊκός – Ναύπλιο 2017

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άρης Σκάλας

ΚΗΦΙΣΙΑ – Ένωση Ερμιονίδας

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ερμής Μελιγούς – ΠΑΟ Ρουφ

Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αγιος Ιερόθεος

3η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Άρης Σκάλας

Αγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός

Ένωση Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

ΠΑΟ Ρουφ – ΚΗΦΙΣΙΑ

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

4η αγωνιστική

Αγιος Ιερόεθεος – Ναύπλιο 2017

Άρης Σκάλας – Ένωση Ερμιονίδας

Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ

ΚΗΦΙΣΙΑ – Πανγυθεατικός

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Παναρκαδικός

5η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Ένωση Ερμιονίδας

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Αγιος Ιερόεθος

ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός – Μολαϊκός

Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Κορωνίδα Κοιλάδας – ΚΗΦΙΣΙΑ

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ναύπλια 2017

Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Ρουφ

Αγιος Ιερόεθος – Παναρκαδικός

Άρης Σκάλας – Πανγυθεατικός

Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας

Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ

7η αγωνιστική

Ναύπλια 2017 – ΠΑΟ Ρουφ

Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Πανγυθεατικός – Ένωση Ερμιονίδας

Ερμής Μελιγούς – Αγιος Ιερόεθος

Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας

ΚΗΦΙΣΙΑ – Μολαϊκός

Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

8η αγωνιστική

Παναρκαδικός – Ναύπλια 2017

ΠΑΟ Ρουφ – Πανγυθεατικός

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμής Μελιγούς

Ένωση Ερμιονίδας – Κορωνίδα Κοιλάδας

Αγιος Ιερόεθος – ΚΗΦΙΣΙΑ

Μολαϊκός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Ρεπό: Άρης Σκάλας

9η αγωνιστική

Ναύπλια 2017 – Πανγυθεατικός

Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός

Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ

ΚΗΦΙΣΙΑ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Αγιος Ιερόεθος

Άρης Σκάλας – Μολαϊκός

Ρεπό: Ένωση Ερμιονίδας

10η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς – Ναύπλιο 2017

Πανγυθεατικός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Παναρκαδικός – ΚΗΦΙΣΙΑ

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Ένωση Ερμιονίδας – Μολαϊκός

Αγιος Ιερόεθος – Άρης Σκάλας

Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

11η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Κορωνίδα Κοιλάδας

ΚΗΦΙΣΙΑ – Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Παναρκαδικός

Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ

Άρης Σκάλας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ένωση Ερμιονίδας – Αγιος Ιερόεθος

Ρεπό: Πανγυθεατικός

12η αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ – Ναύπλιο 2017

Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Πανγυθεατικός – Μολαϊκός

Παναρκαδικός – Άρης Σκάλας

ΠΑΟ Ρουφ – Αγιος Ιερόεθος

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ένωση Ερμιονίδας

Ρεπό: Κορωνίδα Κοιλάδας

13η αγωνιστική

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΚΗΦΙΣΙΑ

Μολαϊκός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Άρης Σκάλας – Ερμής Μελιγούς

Αγιος Ιερόεθος – Πανγυθεατικός

Ένωση Ερμιονίδας – Παναρκαδικός

ΠΑΟ Ρουφ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ρεπό: Ναύπλιο 2017

Leave a Reply