Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου Γ’ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής 2019-20. Η ομάδα μας αγωνίζεται στον 5ο όμιλο και θα αντιμετωπίσει την 1η αγωνιστική τον Ακράτητο εκτός έδρας. Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ μετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ΄.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές του 5ου ομίλου:

1η /14η αγωνιστική                                                   2η / 15η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Ανω Μερά                                                                                                    Ακράτητος – Άγιος Ιερόθεος

Ακράτητος – Κηφισιά                                                                                                             Ανω Μερά – Εθνικός Πειραιά

Εθνικός Πειραιά – Φωστήρας                                                                                                 Κηφισιά – ΑΕ Μοσχάτου

ΑΕ Μοσχάτου – Πανθηραϊκός                                                                                                Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου

Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού                                                                               Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

Ηλυσιακός – Καλλιθέα                                                                                                            Ερμής Κορυδαλλού – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΠΟ Κερατσίνι – Άγιοι Ανάργυροι                                                                                         Καλλιθέα – Άγιοι Ανάργυροι

3η / 16η αγωνιστική                                                  4η / 17η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός Πειραιά                                                                                          ΑΕ Μοσχάτου – Άγιος Ιερόθεος

ΑΕ Μοσχάτου – Ακράτητος                                                                                                    Εθνικός Πειραιά – Θύελλα Καμαρίου

Θύελλα Καμαρίου – Ανω Μερά                                                                                              Ακράτητος – Ηλυσιακός

Ηλυσιακός – Κηφισιά                                                                                                            Ανω Μερά – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΠΟ Κερατσίνι – Φωστήρας                                                                                                  Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός                                                                                            Φωστήρας – Καλλιθέα

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού                                                                                             Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

5η / 18η αγωνιστική                                                   6η / 19η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου                                                                                       Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος

Ηλυσιακός – ΑΕ Μοσχάτου                                                                                                    Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός Πειραιά                                                                                         ΑΕ Μοσχάτου – Άγιοι Ανάργυροι

Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος                                                                                                Εθνικός Πειραιά – Καλλιθέα

Καλλιθέα – Ανω Μερά                                                                                                           Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού

Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά                                                                                             Ανω Μερά – Πανθηραϊκός

Πανθηραϊκός – Φωστήρας                                                                                                     Κηφισιά – Φωστήρας

7η / 20η αγωνιστική                                                  8η / 21η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – ΑΠΟ Κερατσίνι                                                                                           Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός                                                                                                ΑΠΟ Κερατσίνι – Καλλιθέα

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου                                                                                                Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου                                                                                     Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός

Πανθηραϊκός – Εθνικός Πειραιά                                                                                            ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας

Φωστήρας – Ακράτητος                                                                                                        Εθνικός Πειραιά – Κηφισιά

Κηφισιά – Ανω Μερά                                                                                                            Ακράτητος – Ανω Μερά

9η / 22η αγωνιστική                                                  10η / 23η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα                                                                                                     Ερμής Κορυδαλλού – Άγιος Ιερόθεος

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι                                                                                  Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Πανθηραϊκός – ΑΠΟ Κερατσίνι                                                                                              Άγιοι Ανάργυροι – Φωστήρας

Φωστήρας – Ηλυσιακός                                                                                                         ΑΠΟ Κερατσίνι – Κηφισιά

Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου                                                                                                 Ηλυσιακός – Ανω Μερά

Ανω Μερά – ΑΕ Μοσχάτου                                                                                                    Θύελλα Καμαρίου – Ακράτητος

Εθνικός Πειραιά – Ακράτητος                                                                                                 ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός Πειραιά

11η / 24η αγωνιστική                                                12η / 25η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός                                                                                               Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού                                                                                           Πανθηραϊκός – Κηφισιά

Κηφισιά – Καλλιθέα                                                                                                               Ερμής Κορυδαλλού – Ανω Μερά

Ανω Μερά – Άγιοι Ανάργυροι                                                                                                 Καλλιθέα – Ακράτητος

Ακράτητος – ΑΠΟ Κερατσίνι                                                                                                  Άγιοι Ανάργυροι – Εθνικός Πειραιά

Εθνικός Πειραιά – Ηλυσιακός                                                                                                ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου

Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Μοσχάτου                                                                                        Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

13η / 26η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά

Ανω Μερά – Φωστήρας

Ακράτητος – Πανθηραϊκός

Εθνικός Πειραιά – Ερμής Κορυδαλλού

ΑΕ Μοσχάτου – Καλλιθέα

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ηλυσιακός

 

Leave a Reply